HAKKIMIZDA

Betty & Sam Kurucusu ve Creative Director olan Betül Gülfidan Özdemir, 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslarası İlişkiler bölümünden mezun oldu. Gothenburg University'de Business, Economics & Law eğitimi aldı. 2010 senesinde İstanbul'da almaya başladığı moda tasarım eğitimlerine İsveç'te devam etti. 2018 senesinde La Salle College'da moda tasarım eğitimine başladı. Eş zamanlı olarak 2018 yılında kendi markası Betty & Sam'i kurdu. 

Betty & Sam olarak Sürdürülebilir Yavaş Moda Markasıyız

Hızlı tüketimin sonucu olarak seri üretim moda sektörünün aksine, sürdürülebilir yavaş moda felsefesini benimseyerek üretimlerimizi minimum adetlerde ve ihtiyaç kadar yapıyoruz. Her hafta düzenli olarak her modelimizin üretimini yaparken, sadece talep edilen kadar ürün üreterek, aşırı üretimin ve israfın önüne geçiyoruz. Bu yaklaşım, hem çevresel etkilerimizi azaltmamıza yardımcı oluyor hem de müşterilerimize daha kaliteli ve özel ürünler sunmamızı sağlıyor.

 

Neden Sürdürülebilir Yavaş Moda?

Çevre Dostu Üretim: Düşük adetlerde üretim, kaynakların daha verimli kullanılmasını sağlar ve çevreye olan etkileri minimize eder. Gereksiz üretim yapılmadığı için enerji, su ve diğer doğal kaynaklar israf edilmez.

 

Kalite ve Dayanıklılık: Slow Fashion, kaliteye odaklanır. Ürünler daha dikkatli ve özenle üretilir, bu da onların daha uzun ömürlü olmasını sağlar. Betty & Sam olarak, ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeden, uzun süre kullanılabilir parçalar sunuyoruz.

 

Etik Üretim Koşulları: Hızlı moda sektöründe sıkça görülen düşük ücretler ve kötü çalışma koşulları yerine, yavaş moda, çalışanlara adil ücretler ve güvenli çalışma koşulları sunar. Biz de üretim sürecimizde bu etik standartlara büyük önem veriyoruz.

 

Kişisel Bağ ve Memnuniyet: Yavaş moda, tüketicilere daha anlamlı ve kişisel bir alışveriş deneyimi sunar. Ürünler, hikayeleri ve kaliteleri ile özel bir yere sahiptir. Betty & Sam ürünleri, bu anlamlı bağın bir parçası olmayı hedefler.

 

Aşkla ve Özveriyle Üretiyoruz

Betty & Sam olarak, her ürüne büyük bir emek veriyor ve aşkla çalışıyoruz. En mükemmel online alışveriş deneyimini sağlamak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz. Ürünlerimizin her biri, tasarım aşamasından üretim sürecine kadar titizlikle hazırlanır. Özel anlarınıza ortak olma ayrıcalığını paylaşmak, bizleri de sizler kadar heyecanlandırıyor. Tasarımlarımızın sizleri memnun etmesini ve özel anlarınıza değer katmasını umuyoruz.

 

Türkiye

BETTY SAM TEKSTİL TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İŞ YERİ ADRESİ: ARNAVUTKÖY MERKEZ MAHALLESİ NURSU SOKAK NO:9/11A ARNAVUTKÖY / İSTANBUL

VERGİ DAİRESİ: KÜÇÜKKÖY

VERGİ KİMLİK NO: 1671330125

Almanya

Adı Soyadı: Betül Özdemir

Finanzamt Frankfurt am Main IV

Steuernummer: 01485340814

Umsatzsteuer-Identifikationsnummer: DE353156933 

Havale/EFT siparişleriniz için;

Siparişinizin tamamlanabilmesi için aşağıdaki hesap numarasına siparişinize ait toplam tutarı göndermeniz gerekmektedir.

Garanti Bankası

Şube Kodu: 081 Hesap No: 6652065

IBAN: TR23 0006 2000 0810 0006 6520 65

Betül Özdemir

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Açıklama bölümüne bunun dışında bir şey yazmanıza gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Alışverişi Bitir" dedikten sonra gelen onay ekranında görebilirsiniz.

EFT işlemlerinde alıcı olarak " Betül Özdemir" belirtilmelidir.